Strona główna / wykłady płatne / To Ty. Kobieta Kompletna
Zaloguj się do swojego konta, aby uzyskać dostęp do całego nagrania

To Ty. Kobieta Kompletna

Czas trwania: 6 h 15 min Premiera: 2020-08-23 Jakość: Full HD Dostęp: Premium

Opis:

Czy rzeczywiście przechodzimy przez te etapy życia w tak świadomy sposób? Czy byłyśmy wtajemniczane jak wygląda droga życia Kobiety? Czy miałyśmy dobre warunki by tego doświadczać i przeżywać?
Najczęściej nie... Spotkałam na swojej drodze wiele, wiele Kobiet. Wysłuchałam wielu opowieści... często towarzyszył temu smutek, że wiele z nas tyle straciło i niewiele zyskało...
Ale to nic straconego! Ważne jest to czego dziś chcemy, potrzebujemy, czego poszukujemy, a to może nas zaprowadzić do głębi siebie by tam odnaleźć, przywołać wszystko to co zapomniane, schowane, zamknięte. Jako Kobieta nadal masz MOC uzdrawiania, uleczania, otulania miłością wszystkich doświadczeń, które Ci nie służyły.
Jeśli chcesz odbyć ze mną wspólnie wędrówkę w ciszy i intymności swojego DOMU to zapraszam Cię na opowieści, które są nie tylko jakąś moją wiedzą ale są przede wszystkim moim życiowym doświadczeniem.
Przeszłam przez etap bycia Dziewczynką, Kobietą i obecnie przebywam w drodze, która mam nadzieję doprowadzi mnie do bycia Szamanką, Wiedźmą, Strażniczką Życia.

Prowadząc warsztaty przez 20 lat zastanawiałam się dlaczego Kobiety są niezrealizowane, nieszczęśliwe, stłumione, dlaczego mają naturę ofiary, dlaczego dużo biorą na siebie, poświęcają się do granic możliwości zapominając o sobie, dlaczego godzą się na intymność wbrew sobie zadowalając tylko partnera? Dlaczego godzą się na zdradę?
Dlaczego Kobiety żyją według takiego wzorca?
Dlaczego żyją wbrew sobie?
Dlaczego wchodzą w intymne relacje raniąc przy tym inne Kobiety?

Rozpoczęłam wędrówkę z Kobietami na moich warsztatch 20 lat temu ale tak naprawdę to ja przede wszystkim stałam się pilną uczennicą. Tak naprawdę droga do Kobiety Kompletnej do której chcę Was zaprosić to proces. Nie wiemy ile będzie trwał. Nie wiemy co osiągniemy dzięki niej. Ale nie to jest ważne. Ważna jest sama droga dzięki której będziemy otwierać się i wychodzić ze swojej skorupy czy kryjówki, z wieloma rzeczami, historiami będziemy się konfrontować ale będziemy miały możliwość dokonywania wyborów. Swoich, osobistych, mądrych wyborów. Doprowadzić nas mogą do krainy szczęścia, spełnienia, mądrości życiowej, dobra, piękna, zdrowia. Dokonaj teraz wyboru. Czy jesteś w takim momencie swojego życia i pragniesz zmian by Twój dzień dzisiejszy a w związku z tym jutro było lepsze?

Jeśli masz na to ochotę to zapraszam do tej wędrówki w której wykorzystam nie tylko opowieści i historie życiowe ale opowiem jak można dokonywać namacalnych zmian wykorzystując taniec spontaniczny-autentyczny i inną sztukę. Zmiany, których na początek dokonujemy zagłębiając się w psychikę i emocje przede wszystkim należy dokonać w ciele, w którym mamy zapisanych wiele trudnych historii. Taniec dokona w nas wielu zmian. Otworzymy się, nabierzemy odwagi w wyrażaniu swoich uczuć i potrzeb, nabierzemy do siebie dystansu co doprowadzi nas do cudownego poczucia bycia sobą w każdej sytuacji. Głęboki taniec płynący z duszy obudzi w nas radość, spontaniczność, dobrą energię, a pozbawi długo trzymanych w sobie emocji, urazów, wstydu, niepewności.
Gdy tańczymy zmienia się świat... wychodzimy oczyszczone, lżejsze, spokojniejsze, zaczynamy KOCHAĆ SIEBIE...

Podobne filmy

Czerwony Kwiat i Czarny Diament

Czerwony Kwiat i Czarny Diament

2020-03-296h 20 min720p

Menstruacja i menopauza- stany te są ogromną siłą kobiety. Webinar jest przywracaniem starożytnej mądrości kobiet, można wzmocnić i wykorzystać swoją sile w trakcie tak zwanej miesiączki, a także w momencie kiedy kobieta staje się prawdziwą wiedźmą

oglądaj teraz
Pra-Matka, Pra-Ziemia, Kobieta

Pra-Matka, Pra-Ziemia, Kobieta

2020-04-264 h 8 min720p

Zapraszamy na głębsze spotkanie z Matką Ziemią, Kobiecością i Płodnością. Warsztat nie tylko dla przyszłych matek, kobiet w ciąży czy młodych matek ale dla wszystkich kobiet, które chcą przypomnieć sobie nie tylko fizyczny ale również energetyczny i duchowy potencjał Wielkiej Matki a tym samym pragną kreować dla siebie i świata miłość, obfitość i zdrowie.

oglądaj teraz
Rycerze Świątyni - Templariusze - Tajemnice Notre Dame

Rycerze Świątyni - Templariusze - Tajemnice Notre Dame

2020-06-076 h 7 min720p

Mistyczny Zakon i sekret alchemii miłości ukryty wewnątrz oficjalnego zakonu zewnętrznego. | Wyznawcy „Damedieu” - bóg jest kobietą!< | Katedry Notre Dame jako hołd złożony kobiecie i świętej żeńskości.

oglądaj teraz
Przesłanie Marii Magdaleny

Przesłanie Marii Magdaleny

2020-09-206 h 5 minFull HD

Czy była nawróconą grzesznicą? Czy partnerką i ukochaną Jezusa? Czy jej postać i to co głosiła było, aż tak niebezpieczne dla oficjalnej, patriarchalnej doktryny, że kościół postanowił zdyskredytować i usunąć w cień jej postać?

oglądaj teraz
Czarna Madonna – zdemaskowanie fałszywego światła

Czarna Madonna – zdemaskowanie fałszywego światła

2020-10-256 h 6 minFull HD

Fenomen Czarnej Madonny fascynował ludzi od wieków. Jej rzeźby i obrazy umieszczano w miejscach, które kiedyś poświęcone były Bogini Matce. Nowe kulty oddające cześć męskiej energii przejęły wiele z tych miejsc próbując zablokować potężną, życiodajną energię. Aby uchronić pierwotne wzorce życia przed manipulacją bogów są one chronione przez Czarne Światło...

oglądaj teraz
Od-Rodzenie Światła – odrodzenie Ziemi

Od-Rodzenie Światła – odrodzenie Ziemi

2020-12-135h 59 minFull HD

Odczytajmy wspólnie, ukryte znaczenie momentu zaadoptowanego przez chrześciajaństwo jako Boże Narodzenie. Sekret tych świąt wykracza daleko poza to co funduje nam tradycyjna religia i poza wszelkie koncepcje identyfikujące ten moment jedynie z narodzeniem słońca....

oglądaj teraz